Plugins - Duplicate Page - Development (trunk) - en to sq_AL translation catalogue (42 entries)

en: Unauthorized Access.
sq_AL: Hyrje e Paautorizuar.

en: Save Changes
sq_AL: Ruajini Ndryshimet

en: <div class="saving-txt"><strong>Saving Please wait...</strong></div>
sq_AL: <div class="saving-txt"><strong>Po bëhet ruajtje, ju lutemi, prisni…</strong></div>

en: Never
sq_AL: Kurrë

en: Not interested
sq_AL: S’më intereson

en: Rate Us
sq_AL: Vlerësonani

en: Rate us now
sq_AL: Vlerësonani që tani

en: Later
sq_AL: Më vonë

en: Remind me later
sq_AL: Kujtoma më vonë

en: We love and care about you. Our team is putting maximum efforts to provide you the best functionalities. It would be highly appreciable if you could spend a couple of seconds to give a Nice Review to the plugin to appreciate our efforts. So we can work hard to provide new features regularly :)
sq_AL: Ju duam dhe kujdesemi për ju. Ekipi ynë po bën maksimumin e përpjekjeve për t’ju dhënë funksionet më të mira. Do të ishte fort e çmueshme nëse do të harxhonit ca çaste për të na dhënë një shqyrtim të mirë të shtojcës, për të vlerësuar përpjekjet tona. Që të mund të punojmë fort për të dhënë veçori të reja rregullisht :)

en: close
sq_AL: mbylle

en: Security check issue, Please try again.
sq_AL: Problem kontrolli sigurie, ju lutemi, riprovoni.

en: Error! Post creation failed, could not find original post:
sq_AL: Gabim! Krijimi i postimit dështoi, s’u gjet dot postimi origjinal:

en: No post to duplicate has been supplied!
sq_AL: S’u dha postim për t’u përsëdytur!

en: Donate Now
sq_AL: Dhuroni Tani

en: All Editors
sq_AL: Krejt Përpunuesit

en: Duplicate this as
sq_AL: Përsëdyte këtë si

en: Please select which editor you are using.<strong> Default: </strong> Classic Editor
sq_AL: Ju lutemi, përzgjidhni cilin përpunues po përdorni.<strong> Parazgjedhje: </strong> Përpunuesin Klasik

en: Gutenberg Editor
sq_AL: Përpunuesin Gutenberg

en: Classic Editor
sq_AL: Përpunues Klasik

en: Choose Editor
sq_AL: Zgjidhni Përpunues

en: Duplicate This as
sq_AL: Përsëdyte Këtë si

en: Pending
sq_AL: Pezull

en: Publish
sq_AL: Botoje

en: Draft
sq_AL: Skicë

note: Description of the plugin
en: Duplicate Posts, Pages and Custom Posts using single click.
sq_AL: Përsëdytni Postime, Faqe dhe Postime Vetjake, duke përdorur vetëm një klikim.

en: Duplicate This
sq_AL: Përsëdyte Këtë

note: Plugin Name of the plugin
en: Duplicate Page
sq_AL: Përsëdyte Faqen

en: Donate
sq_AL: Dhuroni

en: Settings
sq_AL: Rregullime

en: Add a suffix for duplicate or clone post as Copy, Clone etc. It will show after title.
sq_AL: Shtoni një prapashtesë për postim të përsëdytur apo klonuar, si Kopje, Klon, etj. Do të shfaqet pas titullit.

en: Duplicate Post Suffix
sq_AL: Prapashtesë Postimi të Përsëdytur

en: Please select any post redirection, redirect you to selected after click on duplicate this link.<strong> Default: </strong>To All Posts List
sq_AL: Ju lutemi, përzgjidhni çfarëdo ridrejtimi postimi, ju ridrejton te e përzgjedhura, pasi klikohet mbi “Përsëdyte këtë lidhje”.<strong>Parazgjedhje: </strong>Te Lista “Krejt Postimet”.

en: To Duplicate Edit Screen
sq_AL: Te Skena e Përpunimit të Përsëdytjes

en: To All Posts List
sq_AL: Te Lista e Krejt Postimeve

en: Redirect to after click on <strong>Duplicate This Link</strong>
sq_AL: Ku të ridrejtohet, pas klikimit mbi <strong>Përsëdyte Këtë Lidhje</strong>

en: Please select any post status you want to assign for duplicate post.<strong> Default: </strong> Draft
sq_AL: Ju lutemi, përzgjidhni çfarëdo gjendjeje postimit që doni t’i caktohet postimit të përsëdytur.<strong> Parazgjedhje: </strong> Skicë.

en: Duplicate Post Status
sq_AL: Gjendje Postimi të Përsëdytur

en: <div class="error settings-error notice is-dismissible" id="setting-error-settings_updated"> 
      <p><strong>Settings not saved.</strong></p><button class="notice-dismiss button-custom-dismiss" type="button"><span class="screen-reader-text">Dismiss this notice</span></button></div>
sq_AL: <div class="error settings-error notice is-dismissible" id="setting-error-settings_updated"> 
      <p><strong>Rregullimet s’u ruajtën.</strong></p><button class="notice-dismiss button-custom-dismiss" type="button"><span class="screen-reader-text">Hidhe tej këtë njoftim</span></button></div>

en: <div class="updated settings-error notice is-dismissible" id="setting-error-settings_updated"> 
        <p><strong>Settings saved.</strong></p><button class="notice-dismiss button-custom-dismiss" type="button"><span class="screen-reader-text">Dismiss this notice</span></button></div>
sq_AL: <div class="updated settings-error notice is-dismissible" id="setting-error-settings_updated"> 
        <p><strong>Rregullimet u ruajtën.</strong></p><button class="notice-dismiss button-custom-dismiss" type="button"><span class="screen-reader-text">Hidhe tej këtë njoftime</span></button></div>

en: Buy PRO
sq_AL: Blini Versionin Pro

en: Duplicate Page Settings
sq_AL: Rregullime Faqeje Përsëdytjesh
